Равликова ферма

Україна, c. Понебель, Рівненська обл.

Перше равликове господарство в Рівненській області на базі ПрАТ «РІВНЕРИБГОСП».

Равликова ферма

Ми  вивчили та синтезували досвід вирощувачів Польщі та Литви і втілити його на власній равликовій фермі.
Вирощування равликів здійснюється у селі Понебель, Рівненської області на базі ПрАТ «Рівнерибгосп», що понад 50 років займається розведенням живої риби. Сертифіковане маточне стадо виду Helix Aspersa Maxima, було ввезене з ЄС у 2017 році.
У планах налагодити виробництво задля реалізації близько 200 тонн равликів за рік, з орієнтацією на європейський ринок споживача.

160

Площа земель ПрАТ «Рівнерибгосп» у с.Понебель

998

Приміщень для репродукції

200

Виробничі можливості «Равликової ферми»

«Равликова ферма» — це проект, який стартував у 2017 році та орієнтований на промислове вирощування равликів.  На Рівненщині ми одні  з перших, хто запровадив такий досвід та єдині, враховуючи технічну підготовку, масштабування та амбіції вирощування.

Створено «ідеальні» умови для равликів

Реконструйовано маточні приміщення та облаштовано автоматизованими системами  зволоження та вентиляції, сучасним холодильним обладнанням.

Підростання «молодняку»  відбувається в спеціалізованих теплицях, де забезпечено оптимальний мікроклімат для вирощування равликів.

Вигул здійснюється на підготовленому полі облаштованому поливом та затіняючою сіткою. Відгодівля сертифікованими кормами.

Наша
команда

Поліщук Петро

Голова правління

Кравчук Ольга

Керівник проекту

Мельник Василь

Технолог

Власюк Богдан

Гол. бухгалтер

Запрошуємо до співпраці

Равлики – це бізнес, яким може займатися навіть дрібне господарство, проте ми зможемо забезпечити значні об’єми продукту для експорту гарантованої якості, з дотриманням технології вирощення та під наглядом кваліфікованого персоналу.

Контактна інформація

Україна, c. Понебель, Рівненська обл.

Тел: (067) 163-17-96
ponebel@renome.ua